Díky panu Kunovi jsem si opravil svůj názor na profesi realitních makléřů. Profesionalita, vstřícnost a především rychlost komunikace. To vše napomohlo ke zdárnému průběhu prodeje pozemku, který nebyl díky rozdílným pohledům smluvních stran na některé právní otázky zrovna přímočarý. A neměl bych opomenout ani úplný začátek tohoto procesu - profesionální a komplexní příprava prodeje ze strany pana Kuny, včetně kvalitního zpracování prezentace nemovitosti. Doporučuji!
S panem Kunou jsme realizovali koupi pozemku. Pan Kuna byl v průběhu celého procesu velmi profesionální a aktivní. Co jsme ocenili především, byla rychlost komunikace z jeho strany, kdy nedocházelo k žádným prodlevám, nebyla potřeba pana Kunu urgovat. Spolupráce byla velmi korektní, ačkoliv byl pan Kuna zástupcem prodávajícího. Velmi kladně tedy hodnotíme zejména to, že byl i v této pozici velmi neutrální a přímý. Jak komunikace s prodávajícím, tak i s veškerými úřady probíhala za přispění pana Kuny velmi dobře.
Jsme rádi že náš domeček v Tehove zastřešoval během prodeje nemovitosti realitní makléř Jiří Kuna.Tímto mu děkujeme za přístup a profesionalitu s jakou nemovitost prodal. Pan Kuna odvedl nejenom svoji práci, ale my jsme získali i rodinného přítele. Jeho jednání bylo diskrétní a na úrovni. Díky unikátnímu přístupu k prezentaci našeho dřevodomečku jako profesionální fotografie,technická dokumentace, virtuální prohlídka a vlastní webová stránka pro náš dům. Nemovitost se prodala za plnou námi požadovanou cenu. My, jako prodávající, tak i kupující jsme byli včas a pečlivě informováni o postupu prodeje a vývoji ohledně zajištění plného právního servisu, Kupní smlouva, Smlouva o advokátní úschově, Vklad do katastru nemovitostí. Vše proběhlo podle naší představy a peníze byly vyplaceny včas. Jeho služby a špičkový servis při prodeji nemovitosti můžeme jen doporučit všem jeho budoucím klientům, kteří s ním začnou spolupracovat. Přejeme panu Kunovi hodně pracovních úspěchů .
Tímto způsobem bych ráda poděkovala realitnímu makléři Jiřímu Kunoví. Pomohl mi prodat můj nebytový prostor. Pan Kuna velmi profesionálně odvedl svoji práci. Jeho jednání bylo diskrétní a na úrovni. Díky profesionálnímu přístupu k prezentaci nebytového prostoru, fotografie, plánek, virtuální prohlídka, vlastní webové stránky pro moji nemovitost se nakonec prodala za plnou požadovanou cenu. Já, jako prodávající, tak i kupující jsme byli včas a pečlivě informováni o postupu prodeje a vývoji ohledně financování kupujícím. Byl zajištěný plný právní servis, Kupní smlouva, Smlouva o advokátní úschově, Vklad do katastru nemovitostí a také převedl energie na nového majitele. Vše proběhlo hladce a peníze byly vyplaceny včas. Jeho služby a špičkový servis při prodeji nemovitosti mohu s klidným srdcem doporučit všem jeho budoucím klientům. Přeji panu Kunovi hodně úspěchů v jeho práci. Mgr. N. Ferencová
Realitní specialista pan Jiří Kuna mne kontaktoval s nabídkou možnosti prodat můj pozemek. Spolupráce s ním byla od začátku do konce rychlá a plynulá. Je spolehlivý, vstřícný, dodržuje dohodnuté termíny a vše, co slíbil a nabídl, také splnil a dotáhl do konce. Pokud budu potřebovat, v budoucnu bych se na něj jistě znovu obrátila."
Řekněte jednu věc, proč se Vám se mnou dobře pronajímalo? Vstřícnost, trpělivost, ochota, rychlost Proč jste si mě vybral, abych Vám pronajal byt? Poznal jsem Vás při jiném obchodu, neměl jsem důvod nezkusit hledat podnájemníka přes Vás. Co mi, podle Vás, šlo dobře? Praktická realizace, to je od doporučení ceny, inzerce, včetně fotek, přes sehnání klientů, realizace prohlídek, následný výběr.
Pan Jiří Kuna je profesionál ve své práci, jedná rychle, efektivně, nenechá klienta bez detailních informací. Vždy byla z jeho strany rychlá zpětná vazba. Všechno, co bylo potřeba v případě pronájmu bytu: doložení dokladů, poskytnuti informací, nabídka jiných variant bytu, zprostředkování pojištění domácnosti, zajištění převodu elektrické energie.
Profesionální přístup pana Jiřího Kuny spolu s  bezproblémovým průběhem koupě nebytového prostoru. Kladně hodnotím celkový servis, včetně převodu nájemní smlouvy nebytového prostoru z prodávajícího na kupujícího, její dočasné depozitum, předání prostoru s předávacím protokolem.

Přihlašte se k odběru článků

Jednou do měsíce tipy a rady e-mailem zdarma

zpracováním osobních údajů