Stavební pozemek Chýně

PRODÁNO

Chýně je obec v okresu Praha-západ. Leží 14 km na západ od centra Prahy a 2 km od jejích hranic v blízkosti městské části Zličín, mezi městy Hostivice a Rudná. Žije zde 2963 obyvatel. Vsí protéká Litovický potok, na kterém jsou zde dva malé rybníky: Bašta a pod ním ještě Strahovský rybník, dříve vysušený, avšak obnovený roku 1999.

Věděli jste, že:

Popis nemovitosti

Prodej exkluzivního pozemku 584 m2 v obci Chýně v nové zástavbě. Pozemek je plně zasíťovaný, elektřina, voda, plyn, kanalizace. Na pozemku můžete postavit dům o dvou patrech a velikosti do 175 m2 zastavěné plochy.

Pozemek se nachází v části obce Chýně, kde se realizuje nová výstavba domů. Pozemek je unikátní v tom, že se nachází na okraji této nové výstavby a jižním směrem je pozemek otevřený do krajiny, kde už není v plánu žádná výstavba a nový majitel se bude dívat jen do zeleně.

Pozemek se nachází na klidném místě v obci Chýně. V místě je síť obchodů a služeb, lékaři, mateřská a základní škola. Dále v plánu v docházkové vzdálenosti od pozemku supermarket Billa.

 

V rámci kompletního servisu pozemek zafinancujeme. Pokud díky přísným podmínkám ČNB nedosáhnete na hypotéku, poradím jak financovat.

Pro další informace a prohlídku mi zavolejte.

Fotogalerie

Kontakt

logo-JK

608 272 378

Realitní specialista

Praha a Střední Čechy

osobnimakler@gmail.com

web: jiri.kuna.cz

Vyhledávám další nemovitosti v okolí Prahy.

Pokud sami uvažujete o prodeji, nebo znáte někoho kdo chce prodat, ozvěte se mi. 

Tržní ocenění nemovitosti zdarma. Za tip na prodej nemovitosti Vám dám odměnu.

Kontaktní formulář