2+kk a 2x 1+kk, to jsou ateliéry ve Vršovicích

PRODÁNO

Jednotka se skládá ze tří samostatných ateliérů se společnou chodbou. Dispozice jsou 2+kk, 1+kk a 1+kk. Každý ateliér má vlastní sociálním zařízení, WC, umyvadlo, vanu a kuchyňský kout a mohou fungovat úplně samostatné. Cihlové klenby v části prostoru podtrhuje osobitý domu.

Celková plocha prostoru je 83 m2. Ateliéry jsou umístěny v suterénu cihlového domu ve Vršovicích postaveného v 30. letech minulého století.
Prostory jsou po rekonstrukci. Nové rozvody vody, elektřiny, kanalizace. zařizovací předměty. Rekuperační jednotky zajišťují přísun čerstvého ohřátého vzduchu. Kolaudace proběhla v roce 2016 jako ateliéry pro administrativu, umění a informační technologie.
Díky výbornému umístění na hranici Vinohrad a Vršovic jste za 10 minut na Václavském či Karlově náměstí. Do 5 minut na náměstí Míru. Zastávka tramvaje 22, 4 a 13 je 30 metrů od domu. Naproti je obchod s potravinami, v okruhu 100 m je několik restaurací. Nedaleko v ulici je školka, škola a vysoká škola.


360° prohlídku prostoru si můžete prožít na odkazech níže.

Energetická náročnost budovy: D
Rád Vás poznám osobně při prohlídce na kterou Vás zvu.

 

Popis nemovitosti

Ateliéry se nachází v ulici Kodaňská v katastrálním území Vršovice, které leží v atraktivním a žádaném obvodu a městské části Prahy 10. V blízkosti domu se nachází autobusová zastávka Ruská, odkud je výborné spojení do centra. Metro A (stanice Náměstí Míru), metro C (I.P.Pavlova) a B (stanice Karlovo náměstí). V blízkém okolí domu je celá řada restaurací, kaváren, základní a mateřské školy, divadla, muzea, lékárny a celá řada obchodů včetně pobočky Žabka, která je jen několik kroků od vchodových dveří. K relaxaci i sportu se přímo nabízejí Heroldovy sady, které jsou 3 minuty pěšky, nebo za 7 minut sady Grébovka.

Fotogalerie

360° prohlídka

Projděte se nemovitostí ...

360° prohlídka nemovitosti

Kontakt

logo-JK

608 272 378

Realitní specialista

Praha a Střední Čechy

Jiri.Kuna@bidli.cz

Jindřišská 17/889, 11000 Praha 1 - Nové Město

webové stránky:  Jiri.Kuna.cz

Tímto Vás zvu na prohlídku ateliérů ve Vršovicích. Zavolejte si pro termín.

 

Prohlídka klientského centra Hypocentra Modré pyramidy a Bidli.cz

Kontaktní formulář