Bydli v Tehově

 PRODÁNO 

Jak se bydlí v tomto domě?

Jaké jsou parametry domu?

Jaké je okolí a co v Tehově vše najdete?

Odpovědi na tyto a další otázky najdetet níže v textu.

 

Popis nemovitosti

Tento dům je vyjímečný tím, že půdorys evokuje rozvíjející se květ. Na středu tohoto půdorysu je dvoupatrová část domu o obytné ploše 255,9 m2. Z jižní a západní strany jsou terasy o celkové velikosti 110 m2, které lze stavebně upravit například jako další obytné části, případně garáž, či zimní zahradu.
Interiér tohoto moderního domu, kolaudovaného v roce 2014, má charakteristické dřevěné prvky, které procházejí celý domem.

Pozemek je svažitý a upraven tak, že část zahrady od ulice Všestarská je rovina. Tam je přístup do přízemí a podkoví domu. Na západní straně zahrada ustupuje směrem dolů, kde je otevřené spodní zděné patro. To je koncipováno tak, aby bylo samostatně přístupné z další ulice. 

V přízemí domu je velký obývací prostor s krbem, dále zde najdete kuchyň s jídelní částí, koupelnu s vanou, sprchovým koutem a toaletou. Dále samostanou šatnu, technickou místnost a vstup na západní terasu a dřevěné schodiště do patra.

V patře najdete ložnici, další šatnu a koupelnu. Zbytek patra slouží jako prostorná relaxační zóna s posilovnou. Toto patro má velký potenciál k přizpůsobení pro nové majitele a jejich rodinné potřeby.

Bydlení v Tehově, bydlení v souladu s přírodou.


Na zahradě je zatím jen travní porost. Noví majitelé tak budou mít možnost plně využít svojí kreativitu při realizaci zahrady a úprav v okolí domu.

Celý dům a zahrada má vysoký potenciál si jej individálně přizpůsobit vlastnímu vkusu a potřebám.

Další výhodou domu je zděné spodní patro, které bylo plánováno jako další nezávislý byt 3+kk. Tato část domu je mimo jiné samostatně přístupná z jiné ulice než je hlavní vstup a nebude tedy narušovat a omezovat soukromí majitelů. Dá se využít k vícegeneračnímu bydlení, k podnikání majitelů domu nebo k pronájmu a z příjmu můžete umořovat hypotéku. Takové možnosti mnoho domů nenabízí.

Společné bydlení s rodinou, nebo prostor k podnikání či výnos z nájmu? U tohoto domu jednoduché řešení.

Dům doporučuji k prohlídce. Určitě nebudete zklamáni. Zavolejte mi.

Videoprohlídka

Fotogalerie

Tehov a okolí

Tehov je obec v okrese Praha-východ. Rozkládá se asi dvacet kilometrů jihovýchodně od hranic Prahy a čtyři kilometry jihovýchodně od města Říčany. Žije zde 994 obyvatel.

Dům jako takový se nalézá v jihozápadní části Tehova, kde jsou v okolí nově postavené domy vyššího standardu. 

Je strategicky umístěný nedaleko lesa, který je vzdálen 250 metrů. Obec nedávno nechala postavit pro děti cyklokrosové hřiště, které je taktéž od domu vzdáleno pouhých 250 metrů.

V obci je Základní a mateřská škola a nalézá se 380 metrů od domu.

Místní prodejna potravin je vzdálená 430 metrů a přes silnici od obchodu se pak nalézá Branická restaurace.

Obecní úřad s knihovnou najdete 500 metrů od domu.

Dále je v obcí mléčná farma vzdálená cca 830 metrů. Tam můžete koupit mléčné výrobky.

Tam též najdete Jezdecký klub INPLEM a můžete využít jízdu na koních. Jezdecký klub nabízí i službu ustájení koní.

Vaše děti se v Tehově rozhodně nudit nebudou.

Nedaleký Panský rybník, vzdálený cca 1 kilometr nabízí klidovou a relaxační zónu. Pokud máte rádi v létě koupání, můžete zajet do Říčan na koupaliště Jureček, asi 5 km, nebo na Vyžlovský, případně Jevanský rybník.

Pakliže milujete lyžování budete nadšeni, že 6 km od domova máte Šibeniční vrch s dvěmi vleky.

Stále ještě váháte s prohlídkou? Zavolejte a domluvíme se.

Příběh tohoto domu

 Ráno při svítání slyším ještě v polospánku štěbetání ptáků. Otevřu jedno oko, druhé. Z ložnice přejdu bosa po borovicové podlaze do koupelny. Tam si dám sprchu. Paráda! Jsem probuzena! Projdu okolo dětských ložnic a nakouknu jak obě děti stále spokojeně spí.
Scházím po dřevěném schodišti dolů do kuchyně a dám vařit vodu na kávu. Mezitím připravuji všem snídani. Bude sýr a mléko z místní farmy, k tomu pečivo ze zdejšího obchodu. Voda se již vaří, zaliji kávu mě a manželovi a s mým oblíbeným baculatým hrníčkem se vzorem levandule přecházím na terasu. Sednu si a u vůně kávy spokojeně relaxuji na terase. Užívám si vánek ve vlasech a probouzející se den.

"Vstávat lenoši!" zavolám nahoru. Po chvíli schází první ranní ptáče. Ještě neučesaný desetiletý Adámek usedne k prostřenému stolu. Mžourá do sklenice s mlékem. Během schvilky seběhne i dvanáctiletá Adélka. Nespěchají a v klidu snídají. Ví, že do školy bezpečně dojdou za 4 minuty.

A už přichází ke stolu upravený, usměvavý manžel a se slovy:"Dobré jitro a dobrou chuť, rodinko!", usedá ke kávě a pustí se do jídla. "Místní farma má moc dobré mléko a sýry", pochvaluje si.
"Už musím odjet, mám za dvacet minut v Praze schůzku", řekl manžel a zvedl se od stolu. Políbil děti a odjíždí. 
Děti přesně v 7:40 jako každý den, odcházejí do školy.
Malinko poklidím a pak pojedu do nedalekých Říčan za kamarádkou a poté ke kadeřnici. Jsem tam za pět minut. Navečer, až se vrátí manžel, máme domluvené společné setkání s přáteli.

***

 "Ahoj děti, jak bylo ve škole?", ptám se když se mi vrátí domů. Místo odpovědi však následuje: "Jé, mami, Tobě to ale sluší!" pochválí mi Adélka nový účes. Poděkuji, ale to už zahodí tašku do kouta, popadne batoh a peláší do místního Jezdeckého klubu za svým oblíbeným koněm Ferdou. Adámek je už také u dveří na odchodu a se slovy "Jedu s klukama na krosovku", popadne kolo a odjíždí směrem, kde obec nechala udělat krosovou dráhu pro kola. Místní děti tam jsou téměř neustále. Od domu je to nedaleko a tak nemám žádné obavy.

***

Všichni se společně scházíme až v podvečer u večeře. Doma. V našem milovaném domě. Podávám špagety s boloňskou omáčkou. Všichni si moc pochutnávají. Dokonce i Adámek, který je v jídle dost vybíravý. To však přisuzuji hlavně tomu, že mu vyhládlo po všech těch aktivitách, které tu má k dispozici.

"Skvělá večeře, moc jsem si pochutnal!", pochválil mi večeři manžel a sklízí věci ze stolu. Vše dává do myčky. Děti odchází do pokojů za svou zábavou. Já se jdu převléknout a nalíčit na večerní setkání s přáteli. Sejdeme se s nimi v místní branické hospůdce, kde je vždy dobrá zábava, dobré pivo i víno.

***

Tak co? Také chcete bydlet v Tehově?

 

Kontakt

 

logo-JK

608 272 378

Realitní specialista

Praha a Střední Čechy

osobnimakler@gmail.com

webové stránky:  Jiri.Kuna.cz

Vyhledávám další nemovitosti v okolí Prahy.

Pokud sami uvažujete o prodeji, nebo znáte někoho kdo chce prodat, ozvěte se mi. 

Tržní ocenění nemovitosti zdarma. Za tip na prodej nemovitosti Vám vyplatím odměnu.

Kontaktní formulář